Підвісна лампа Ideal Lux Soft Sb3 Fume 111865

- В наявності
- Код: 45837710
16 744 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SOFT SP3 FUME' 111865 - Ideal Lux. IDEAL LUX - італійський виробник ламп найвищої якості. Рекомендуємо лампи IDEAL LUX всім, хто цінує високу якість виконання та найкращі матеріали. Традиційний італійський дизайн у поєднанні з найновішими технологіями - основні характеристики ламп IDEAL LUX. У пропозиції ламп IDEAL LUX можна знайти красиві кришталеві лампи, класичні та абажурні люстри, настільні лампи, а також серії садового освітлення: бра, підвісні лампи, стоячі та ліхтарі. Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 16 744 ₴

