Підвісний світильник Ideallux Glory Sp3 D50 19734

- В наявності
- Код: 41945150
16 744 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideallux Glory Sp3 D50 19734. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Відповідне освітлення може повністю змінити атмосферу приміщення, надаючи йому характер і затишок. Пропонуємо підвісний світильник "Ideallux Glory SP3 D50 19734", який поєднує сучасний дизайн з практичними функціями, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Енергоефективність. Однією з ключових переваг світильника є його енергоефективність. Модель Glory призначена для роботи з лампами типу E27 потужністю до 60W, що дає...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 16 744 ₴

