Підвісна лампа Ideal Lux Soft Sb3 Bianco 111858

- В наявності
- Код: 45837709
16 744 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Soft Sb3 Bianco 111858. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність кожного приміщення. Завдяки своїй універсальності, люстри знаходять застосування як у вітальнях, спальнях, кухнях, так і у ванних кімнатах чи коридорах. Вибір відповідної люстри може значно підвищити комфорт повсякденного життя, а також додати елегантності кожному інтер'єру. Параметри освітлення. Люстра. Ideal Lux Soft Sb3 Bianco 111858. оснащена трьома джерелами світла потужністю до 40 Вт кожне. Завдяки застосованому...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, кухня, вітальня, спальня, ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 16 744 ₴

