Підвісна лампа EGLO Estanys 3XE27 чорний/димний 39565

- Немає в наявності
- Код: 99197593
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO - ЛАМПА ПОВІСНА ESTANYS 3XE27 - ЧОРНИЙ/ДИМЧАСТИЙ - 39565. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає стилю та елегантності. Вибір відповідної люстри може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому унікальний вигляд та атмосферу. Одним з відмінних прикладів такої люстри є. EGLO - ЛАМПА ПОВІСНА ESTANYS 3XE27 - ЧОРНИЙ/ДИМЧАСТИЙ - 39565. Параметри світла та ефективність. Люстра. ESTANYS. оснащена трьома джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 60W. Завдяки цьому люстра забезпечує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

