Підвісна лампа Maytoni Jackson T546Pl 18B T546Pl18B

- В наявності
- Код: 74481404
17 269 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Jackson T546Pl 18B. Вибір відповідної стельової лампи є ключовим елементом у процесі оформлення інтер'єру. Стельові лампи виконують не лише функціональну роль, але й є важливим декоративним елементом, який може надати приміщенню унікального характеру. Одним з таких продуктів є Maytoni Jackson T546Pl 18B, підвісна лампа, яка чудово поєднує сучасність з класичним дизайном. Параметри освітлення. Стельова лампа Maytoni Jackson T546Pl 18B пропонує вражаючі параметри освітлення. З максимальною потужністю лампочки 7W, забезпечує достатню кількість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74cm мм |
| Глибина | 98cm мм |
| Кількість джерел світла | 18 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | JACKSON |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Гламур |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 98cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 269 ₴





