Світильник Wellington QN-WELLINGTON1-AB 1x60W/E27 Quintessentiale

- В наявності
- Код: 116596110
20 524 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник Wellington QN-WELLINGTON1-AB 1x60W/E27 Quintessentiale. Светильник. Wellington QN-WELLINGTON1-AB. от производителя. Quintessentiale. це ідеальне рішення для тих, хто шукає. стильне. і. функціональне. освітлення. Поєднує в собі сучасний дизайн з класичними акцентами, що робить його ідеальним для різноманітних інтер'єрів. Завдяки відповідному освітленню, можна створити унікальну атмосферу в кожному приміщенні, а цей світильник безсумнівно додасть елегантності та характеру. Тип і матеріал. Светильник. Wellington. виготовлений з високоякісної. сталі. та. скла. , що...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Wellington |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кінкети |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 81cm мм |
- Ціна: 20 524 ₴

