Бра Elstead Bathroom Austen2 полірований нікель Bathausten2Pn

- В наявності
- Код: 83782063
20 498 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіна ретро лампа Austen BATH-AUSTEN2-PC скляна хром прозора в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Austen виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Глибина | 15,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 14cm мм |
- Ціна: 20 498 ₴

