Підвісна лампа Azzardo Andrea LED 50W стильна чорна Az5098

- В наявності
- Код: 148377491
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа підвісна LED Andrea AZ5098 50W Стильна Чорна. Лампа підвісна Andrea. від Azzardo. це поєднання. мінімалістичного дизайну. з високою ефективністю. Її елегантна форма робить її ідеальною для різноманітних стилів оформлення, надаючи приміщенням неповторний характер. Завдяки сучасним технологіям, ця лампа не тільки красиво виглядає, але й ефективно освітлює простір. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа підвісна Andrea. була спроектована з думкою про економію енергії. З вбудованим модулем LED потужністю. 50W...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 17 309 ₴

