Бра Kaspa Coco декоративне шампанське 21071107

- В наявності
- Код: 129868347
17 191 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійкові світильники. Стійкові світильники. це не тільки джерело світла, але й стильний декоративний елемент, який може надати інтер'єру нового характеру. Серед різноманітних моделей, доступних на ринку, настінний світильник COCO 21071107. вирізняється унікальним дизайном та високою якістю матеріалів. Ідеально вписується в сучасні тренди, поєднуючи елегантність з функціональністю, що робить його відмінним вибором для будь-якого приміщення, в тому числі кухні. Стиль і дизайн. Лампа COCO. це поєднання елегантного кольору. золотого. з шампанським оздобленням, яке надає їй неповторного шарму. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 22 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Скло, Тканина |
| Мoдель | COCO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 191 ₴






