Підвісна лампа Markslojd Cupolo біла 7Xe14 108859

- В наявності
- Код: 182540208
17 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lampa Wisząca Cupolo Biały 7Xe14 (108859). Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, будучи не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом. Відповідний вибір освітлення, такого як модель від бренду Markslojd, може суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні, вносячи в нього елегантність і стиль. Незалежно від того, чи облаштовуємо ми офіс, коридор, кухню, вітальню чи спальню, цей продукт відповідає всім естетичним і функціональним вимогам. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які повинні впливати на вибір...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Cupolo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 101cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 296 ₴

