Бра Maxlight Signature 35см прозорий W0379

- Немає в наявності
- Код: 179067880
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінний скляний світильник SIGNATURE W0379 Maxlight LED 9W 3000K латунь прозорий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Signature виготовлена з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 999 ₴





