Плафон Quintiesse QNCHANCESFSPN

- В наявності
- Код: 140163914
19 277 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse - (QNCHANCESFSPN). Стельові світильники завжди відігравали ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та створюючи відповідну атмосферу. При виборі стельового світильника варто звернути увагу на його дизайн, функціональність та технічні параметри. Саме тому стельові світильники є невід'ємним елементом кожного стильного інтер'єру. Світлова ефективність. Стельовий світильник. Quintiesse - (QNCHANCESFSPN). оснащений. 2 джерелами світла. , що дозволяє рівномірно освітлювати приміщення. Кожне джерело може мати максимальну потужність. 60W. , що забезпечує надійне та яскраве світло,...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 25,4cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Chance |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 36cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 19 277 ₴

