Світильник Quintiesse Kinkiet Stinson QN-STINSON2-DBR

- В наявності
- Код: 140037340
19 277 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійковий світильник QN-STINSON2-DBR ліхтарний мідь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю. Stinson виготовлений з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи його користувачам радість і задоволення на багато років. Стильне поєднання кольорів мідь та прозорість лампи зробить її придатною як для світлих, так і для темних інтер'єрів. Матеріали...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43см мм |
| Глибина | 17,2 см мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Stinson |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Кріплення |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 25,4см мм |
- Ціна: 19 277 ₴




