Підвісна люстра Sollux Saturno Slim 90 чорна SL.0798

- Немає в наявності
- Код: 100914373
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SOLLUX Люстра SATURNO SLIM 90 чорна. Люстра кругла чорна і біла. Дуже хороші відгуки серед користувачів завдяки великій елегантності та цікавому дизайну, користуються люстри серії SATURNO. Універсальність. Чудові відгуки вони також отримали завдяки можливості підлаштування до різних приміщень та різних стилів оформлення. Декоратори інтер'єрів цінують люстри SATURNO за універсальну форму. Кругла люстра SATURNO чудово виглядатиме в передпокої, коридорі, на сходах, а також над столом у їдальні чи в вітальні, в дитячій кімнаті та...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Мoдель | Saturno |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴



