Підвісна лампа Quintiesse Lotus QN-LOTUS-P-BLK

- В наявності
- Код: 140036546
19 277 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Лампа підвісна LOTUS QN-LOTUS-P-BLK. Стельові лампи - це один з ключових елементів освітлення в кожному інтер'єрі. Правильно підібрана стельова лампа не тільки забезпечує оптимальне освітлення, але й є важливим декоративним елементом приміщення. У цьому описі ми представимо унікальну підвісну лампу, яка може доповнити інтер'єр вашої кухні. Параметри освітлення. Quintiesse Лампа підвісна LOTUS QN-LOTUS-P-BLK. характеризується. максимальною потужністю лампочки 60W. Завдяки використанню однієї лампочки з патроном E27, ця лампа здатна забезпечити достатнє...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 23,7 см мм |
| Глибина | 26 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40,7 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Lotus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40,7см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 19 277 ₴





