Плафон Eglo Pistunio 2Xe27 чорний/сірий 390199

- Немає в наявності
- Код: 152204259
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Запрошуємо до покупки ламп компанії Eglo! Наші лампи забезпечать стильне і сучасне освітлення на вулиці. Вони були спроектовані з урахуванням монтажу в саду, на терасі, на балконі та інших відкритих просторах. Завдяки високоякісним матеріалам і технології LED наші лампи є довговічними та енергоефективними. З їхньою допомогою ваш сад, тераса або балкон набудуть унікального характеру! Технічні дані: Висота (мм): 1300. Тип джерела світла: E27. Матеріал корпусу: сталь. Колір корпусу: Чорний / Бежевий. Ступінь захисту: IP20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 129cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 35cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴




