Підвісна лампа EGLO Retornio LED Ø50 37W 3000K чорний/білий 39892

- Немає в наявності
- Код: 99557625
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO - ЛАМПА ПІДВІСНА RETORNIO LED Ø50 37W 3000K - ЧОРНИЙ/БІЛИЙ - 39892. Стельові світильники є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Їх різноманітність дозволяє підібрати до кожного стилю та потреб користувачів. Одним з видатних продуктів у цій категорії є. EGLO - ЛАМПА ПІДВІСНА RETORNIO LED, яка поєднує в собі елегантність, ефективність та сучасний дизайн. Ефективність освітлення. Стельова лампа. RETORNIO LED. від Eglo забезпечує відмінне освітлення завдяки своїй потужності 37,8W та номінальному світловому потоку, що становить...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 8W Вт |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

