Підвісна лампа Jupiter Hilton 1425HT4

- В наявності
- Код: 83696634
23 241 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова підвісна HILTON 4xE27 Абажури з кристалами класичний хром білий Юпітер. Класична лампа. HILTON. вирізняється цікавим і багатим дизайном. На увагу заслуговує особливо. хромована конструкція. доповнена білими абажурами, які оздоблені. блискучими кристалами. Все це робить, що вся композиція виглядає надзвичайно елегантно. Лампа стане стильним декором у їдальні, кухні, а також у спальні. Стиль цієї лампи підкреслить елегантний інтер'єр приміщення і надасть йому шику. Продукт виготовлений в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 76cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 76cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 23 241 ₴

