Плафон LUCES EXCLUSIVAS TOME LE41522

- В наявності
- Код: 107934941
19 317 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS TOME Лампа стельова (LE41522). Вибір відповідного освітлення має величезне значення для кожного інтер'єру. Стельові лампи. є не лише функціональним елементом, але й чудовим способом підкреслити характер приміщення. Завдяки різноманітним можливостям застосування, можуть використовуватися в вітальні, спальні, їдальні чи ванній. Залежно від стилю та дизайну, стельові лампи можуть стати центральною декоративною точкою або тонко доповнювати інтер'єр. Оптимальні світлові параметри. LUCES EXCLUSIVAS TOME Лампа стельова. це модель, яка пропонує. максимальну...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 9см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K |
- Ціна: 19 317 ₴

