Світильник Quintessentiale Addison QN-ADDISON4-BATH 3000K 4x3,5W/G9 1280Lm

- В наявності
- Код: 116595871
19 277 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайнерський світильник Addison 4 Light полірований хром QN - ADDISON4-BATH – Quintiesse. Елегантність і функціональність в одному. Відкрийте новий вимір елегантності з світильником Addison 4 Light, який поєднує в собі сучасний дизайн з найвищою якістю виконання. Його полірований хром і скляні деталі роблять його не лише джерелом світла, але й декорацією самою по собі. Завдяки висоті 24,2 см і ширині 82,2 см, цей світильник ідеально підходить для більших просторів, де потрібна як функція освітлення, так і естетична. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #10024; Дизайн і стиль...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24,2 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Addison |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 82,2 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 277 ₴

