Бра Maytoni Rim Mod058Wl-L35B3K Mod058Wll35B3K

- В наявності
- Код: 150743791
19 329 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна стельова лампа кругла чорна обідка LED 60 см для вітальні Maytoni. Металевий корпус. Модна форма кола. Бра з відбитим світлом. Джерело світла: LED. Технічні параметри. Бренд: Maytoni. Колекція: RIM. Матеріал: алюміній / акрил. Колір: чорний. Джерело світла: вбудований LED. Максимальна потужність лампочки: вбудований LED 37W. Клас енергетичної ефективності: A. Температура кольору світла: 3000K. Колір світла LED: теплий. Світловий потік [lm]: 1800lm. Висота в см: 60 см. Ширина в см: 60 см. Глибина в см: 60 см. Ступінь захисту: IP20. Номінальна напруга [V]: 220-230V. Додаткові...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60см мм |
| Глибина | 5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Настінні світильники |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 19 329 ₴



