Підвісна лампа Quintessentiale Nula QN-NULA-1P

- В наявності
- Код: 111311382
19 369 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Nula QN-NULA-1P. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи відповідну атмосферу і функціональність у різних приміщеннях. Серед них підвісні світильники вирізняються своєю елегантністю і можливостями оформлення. Пропонуємо Quintessentiale Лампу підвісну Nula QN-NULA-1P, яка поєднує в собі сучасний дизайн і практичність. Параметри світла і джерела. Лампа підвісна Nula оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 100W, що дозволяє ефективно освітлювати вибране приміщення. Підтримує лампочки з патроном E27, що...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 42см мм |
| Глибина | 42см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Nula |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 369 ₴



