Плафон Cosmolight Kyiv 3xE27 шампанське C03411CP

- В наявності
- Код: 133060137
15 498 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight plafon Kyiv 3xE27 шампанське (C03411CP). Cosmolight plafon Kyiv 3xE27 шампанське (C03411CP). це унікальна стельова лампа, яка чудово поєднує елегантність з практичністю. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише джерело світла, але й стильний декоративний елемент, який збагачує будь-який інтер'єр. Енергоефективність та клас енергоефективності. Стельова лампа. Cosmolight. вирізняється високим класом енергоефективності. A, що означає, що вона дружня...
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 30cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Kyiv |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 41cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 498 ₴

