Підвісна лампа ENDON Fargo Fargo-18CH

- В наявності
- Код: 65702674
20 787 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ENDON Лампа підвісна FARGO - FARGO-18CH. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише освітлення, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Завдяки різноманітності доступних моделей, їх можна підібрати практично до будь-якого оформлення та функції, яку має виконувати дане приміщення. Параметри світла. Лампа підвісна Fargo. оснащена 6 джерелами світла, що забезпечує відповідне освітлення навіть у більших приміщеннях. Кожне з джерел використовує патрони E14, що дозволяє використовувати енергоощадні лампочки LED потужністю до 60W. Того...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 20 787 ₴

