Підвісна лампа Eglo Alobrase 5x40W E27 98617

- В наявності
- Код: 85849640
16 312 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Alobrase Лампа підвісна E27 5X40W 98617. Стельові світильники є ключовим елементом інтер'єру, виконуючи як освітлювальну, так і декоративну функцію. Серед них підвісна лампа Eglo Alobrase вирізняється сучасним дизайном і функціональністю, стаючи відмінним вибором для різних приміщень. Світловіддача. Підвісна лампа Eglo Alobrase оснащена п'ятьма джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть у більших приміщеннях. Кожне з джерел може мати потужність до 40W, що разом дає нам потужність освітлення в межах 200W. Завдяки використанню патрона E27 ви маєте...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 54cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 54 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 54cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 312 ₴

