Підвісна лампа Step Into Design Longin St-10538P-L120 LED 15W 3000K золота St10538Pl120

- В наявності
- Код: 174626167
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна LONGIN-120 LED золотий 120 см - елегантність у сучасному виконанні! Пропонуємо вам лампу підвісну LONGIN-120 LED у золотому кольорі, довжиною 120 см. Це стильне і мінімалістичне освітлення, яке внесе до ваших інтер'єрів атмосферу розкоші. Золотий колір планки і скляний корпус створюють неповторний дизайн, який безумовно приверне увагу кожного гостя. Лампа LONGIN-120 LED не тільки красива, але й практична - живиться енергоефективним світлом LED, яке забезпечує яскраве і приємне для ока освітлення. Сучасна лампа підвісна - функціональність і дизайн...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 7cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 19 671 ₴






