Підвісна лампа AZZARDO Helios 6 6xE14 золота AZ4699

- В наявності
- Код: 114343850
19 921 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AZZARDO - ПЛАФОН HELIOS 6 6XE14 - ЗОЛОТИЙ. Стельовий світильник є важливим елементом оформлення кожного інтер'єру, який не тільки освітлює простір, але й додає характеру та стилю. Різноманітність доступних моделей дозволяє підібрати освітлення до специфіки та оформлення різних приміщень. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. підвісний світильник Helios 6. марки Azzardo. Потужність та світлова ефективність. Модель. Helios 6. пропонує. 6 джерел світла. , що робить його ідеальним для освітлення більших просторів. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність. 40W. , що дає в сумі аж...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 921 ₴



