Підвісна лампа AZZARDO Helios 6 6xE14 чорна AZ4698

- В наявності
- Код: 114343848
19 933 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AZZARDO - ЛАМПА ПОВІСНА HELIOS 6 6XE14 - ЧОРНИЙ - AZ4698. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм як функціональність, так і естетичний вигляд. Вони є відмінним вибором для різноманітних приміщень, таких як вітальні, спальні, кухні чи їдальні. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. повісна лампа Helios 6., яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Світлові параметри. Helios 6. пропонує вражаючу ефективність освітлення завдяки шести джерелам світла. Кожне з них підтримує лампочки з максимальною потужністю 40W, що забезпечує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 933 ₴



