Підвісна лампа Azzardo Tasos MD2095B-4W

- В наявності
- Код: 27597698
19 933 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Tasos MD2095B-4W. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи як на функціональність, так і на естетику приміщення. Вибір відповідного стельового світильника може значно покращити комфорт життя і підкреслити характер інтер'єру. Одним з цікавих продуктів у цій категорії є Azzardo Tasos MD2095B-4W, який поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Ефективність і параметри світла. Обговорювана підвісна лампа пропонує максимальну потужність лампочки 40W, що забезпечує відповідне освітлення кожного приміщення. Лампа підтримує 4 джерела світла, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MD2095b-4W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 933 ₴



