Світильник Maytoni Jupiter MOD320WL-L12BS3K

- В наявності
- Код: 124438625
20 432 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінний світильник Jupiter MOD320WL-L12BS3K LED 12W латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю. Jupiter виготовлений з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи його користувачам радість і задоволення на багато років. Стильний колір латуні лампи зробить її придатною як для світлих, так і для темних інтер'єрів. Матеріал, використаний у лампі, - метал...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38,1см мм |
| Глибина | 3,8см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 38,1см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 20 432 ₴





