Плафон Kaspa Lars 50719405 LED 16W 3000K чорний

- В наявності
- Код: 129868144
20 866 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійкий плафон LARS 50719405 світлодіодні трубки 16W 3000K чорний хол. поєднує в собі унікальний дизайн та універсальний і позачасовий стиль, що створює ряд можливостей застосування у Вашому домі. Унікальна форма освітлення підкреслить інтер'єр приміщень, а світло створить комфортну та затишну атмосферу, сприяючи зустрічам з друзями та проведенню часу з близькими. Освітлення з серії LARS відрізняється функціональністю та практичністю. Стильне поєднання кольорів корпусу: чорний/золотий/чорний та використаних у корпусі матеріалів: метал зробить його універсальним...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 4W, 16W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90cm мм |
- Ціна: 20 866 ₴






