Підвісна лампа Cosmo Light Washington білий/хром P05922Wh

- В наявності
- Код: 70289134
20 472 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа Hampton підвісна WASHINGTON P05922NI-WH - Cosmo Light. Підвісна лампа WASHINGTON P05922NI-WH - Освітлення марки Cosmo Light це дизайнерське унікальне оформлення світла з добрим унікальним виконанням. Пропонована модель підійде як освітлення для унікальних і стильно оформлених приміщень. Серед ламп Cosmo Light часто можна зустріти освітлення для вітальні, кухні та спальні. Лампи Cosmo Light - це цікава серія ламп для стильних інтер'єрів в дизайнерському, нью-йоркському та гламурному стилях. Лампи Cosmo Light - це збірка цікавих модерністських моделей ламп. Чудові моделі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 22cm мм |
| Глибина | 160cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Washington |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 472 ₴

