Підвісна люстра Endon Directory Highclere 6xE14 біло/мідна 98933

- В наявності
- Код: 133060045
23 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Directory люстра / підвісна лампа Highclere 6xE14 біло/латунна 98933. Підвісна лампа Highclere. від. Endon. це елегантний елемент освітлення, який чудово вписується в класичний стиль оформлення інтер'єрів. Завдяки своїй. біло-латунній кольоровій гамі. та міцному виконанню, ця лампа не тільки забезпечує відповідне світло, але й стає стильним акцентом у кожному приміщенні. Модель є ідеальним рішенням для офісів, спалень чи віталень, пропонуючи як функціональність, так і естетику. Енергоефективність. У наш час турбота про навколишнє середовище та ефективність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 31cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55cm мм |
- Ціна: 23 857 ₴

