Підвісна лампа Altavola Design Aurora No.2 Φ 50см 3K чорна LA110P_50_3K_BLACK

- В наявності
- Код: 100915094
20 589 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Ledowa Aurora No.2 Φ 50 cm 3k czarna. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер та функціональність. Ідеальні для різних приміщень, таких як вітальня, кухня, спальня чи офіс, додають елегантності та затишку. Одним з таких унікальних продуктів є. Altavola Design Ledowa Aurora No.2 Φ 50 cm 3k czarna. , який вирізняється сучасним дизайном та високою якістю виконання. Параметри світла. Люстра. Altavola Design Ledowa Aurora No.2 Φ 50 cm 3k czarna. оснащена двома джерелами світла LED, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 49W Вт |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Мoдель | Aurora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | B |
- Ціна: 20 589 ₴

