Підвісна лампа Light Prestige Rope Light 3M білий/золото LP-642/3M LP6423M

- В наявності
- Код: 138006991
21 429 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Лампа підвісна Rope Light 3M білий/золотий LP-642/3M Технічні дані. Ступінь захисту IP20. Колір світла 3000 K (теплий). Напруга живлення. 230 V. Матеріал абажура. Акрил. Матеріал Метал. Діаметр. 2,5 см. Довжина. 200 см. Патрон. LED. Джерело в комплекті. Так. Джерело світла змінне. Ні. Диммування DIM. Ні. Кількість джерел світла. 1. Можливість диммування. Ні. Світловий потік. 6600 lm. Колір. Золотий. Колір абажура Білий. Потужність. 50 W. Рекомендації. Спосіб...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300cm мм |
| Глибина | 300cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 2,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Rope |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 300cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 21 429 ₴



