Підвісна лампа LUCIDE Olivia Ø50см 3XE27 чорний/димний 45401/50/65 454015065

- В наявності
- Код: 128727749
22 177 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна OLIVIA. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи на комфорт і атмосферу приміщення. Серед них виділяються ті, які не тільки освітлюють, але й надають простору унікальний характер. Одним з таких продуктів є лампа підвісна OLIVIA, яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Світлові параметри. Лампа підвісна OLIVIA оснащена трьома джерелами світла, що забезпечує рівномірне освітлення приміщення. Кожне з них може мати максимальну потужність 40W, що дозволяє налаштувати яскравість відповідно до індивідуальних потреб. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 177 ₴

