Плафон Zuma Line Constantinople 8XG9 мідь/прозорий C0567-08C-7Gac

- В наявності
- Код: 166727397
24 828 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line - Лампа стельова Constantinople 8Xg9 Мідь/Прозорий C0567-08C-7Gac (C056708C7GAC). Лампа стельова. Zuma Line - Constantinople. це відмінне поєднання елегантності та сучасного дизайну, яке створить унікальну атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Її прозорі деталі та міцне виконання з металу роблять її не лише функціональним джерелом світла, але й ефектним декоративним елементом. Розгляньмо ближче ключові характеристики цієї моделі. Енергоефективність та клас енергоефективності. Однією з найважливіших переваг обговорюваної моделі є її...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Constantinople |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 828 ₴


