Підвісна лампа Markslojd Granso чорна 107028

- В наявності
- Код: 56813664
20 971 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Granso Czarny (107028). Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який може повністю змінити його характер. Вони слугують не лише для освітлення приміщень, але й виконують декоративну функцію, додаючи стилю та елегантності. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, люстри підійдуть для різних приміщень, від вітальні до спальні. Параметри освітлення. Люстра. Markslojd Granso Czarny (107028) пропонує три джерела світла, що дозволяє рівномірно освітити простір. Кожне джерело світла може мати максимальну потужність 40W, що робить люстру...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Gränsö |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня, Дитяча |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 20 971 ₴

