Бра Quintiesse Poppy QN-POPPY3-PC-BATH

- В наявності
- Код: 140037328
22 742 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка настінна потрійна Poppy QN-POPPY3-PC-BATH для кухні IP44 хром в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Poppy виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Poppy |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
- Ціна: 22 742 ₴



