Підвісна лампа Jupiter Egida класична 1796

- В наявності
- Код: 101267680
25 957 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра підвісна EGIDA 6xE27 Люстра Абажур Елегантна Чорно-Золота Jupiter. Надзвичайно елегантна люстра. EGIDA. чудово впишеться в класично оформлений інтер'єр, наприклад, у вітальні або стильній спальні. Лампа має великий чорний абажур з делікатною фактурою. Елементом декору є чорні, сертифіковані кристали найвищої якості. Основним матеріалом лампи є метал, підданий обробці латунювання, а потім сатинування. Цей процес надав лампі справжній золотий відтінок з легким блиском. Декоративні елементи роблять цю чудову люстру привабливою для найвибагливіших...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Jupiter |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 74cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 25 957 ₴





