Плафон Lucide Talowe 461004230

- В наявності
- Код: 78563408
25 143 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Talowe. Люстри відіграють важливу роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише правильне світло, але й характер і стиль. Завдяки різноманітним застосуванням, вони чудово підходять для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи передпокій. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Lucide Talowe, який чудово поєднує сучасність з елегантністю. Світловий потік Lucide Talowe - це люстра, яка пропонує вражаючу потужність освітлення. Оснащена одним джерелом світла LED потужністю 42W, забезпечує тепле біле світло з температурою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 42W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 25 143 ₴

