Підвісна лампа Ideal Lux Nordik Sp6 чорна 161662

- В наявності
- Код: 69852021
21 941 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Wisząca Nordik Sp6 Czarny 161662. Категорія стельових світильників відіграє ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер та створюючи відповідну атмосферу. Ці лампи знаходять застосування в різних приміщеннях, від віталень до спалень і кухонь. У цьому контексті вирізняється. Ideal Lux Wisząca Nordik Sp6 Czarny 161662., що є поєднанням класичного дизайну з сучасними технологіями. Специфікація освітлення. Стельова лампа. Ideal Lux Nordik Sp6. оснащена 6 джерелами світла, що забезпечує високу ефективність освітлення. Кожне з цих джерел...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 21 941 ₴


