Підвісна лампа Step Into Design Cosmic8 золота 85см St8954P8

- В наявності
- Код: 150627559
22 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Cosmic8 Золота 85 см (St8954P8). Лампа підвісна. Step Into Design Cosmic8. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі сучасний дизайн та практичність. Завдяки елегантному золотому оздобленню та функціональності, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри. Її 8 джерел світла та енергоефективний клас A роблять її відмінним вибором для тих, хто цінує як естетику, так і енергоефективність. Енергоефективність. Одним з найважливіших аспектів при виборі стельової лампи є її енергоефективність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 65 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 120см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 296 ₴




