Підвісна лампа Moosee Rocio золоті кулі Mse1501100552

- В наявності
- Код: 187079450
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна ROCIO золота. MOOSEE лямпа підвісна ROCIO золота. Унікальне поєднання елегантності та витонченості в сучасному виконанні. Легка, золота конструкція створює делікатне кільце, на якому розміщені матові, білі абажури кулеподібної форми. Тонке поєднання скла та металу надає всьому надзвичайно гармонійного характеру, який чудово впишеться як у вітальні, їдальні, так і в стильному офісі. Rocio привертає увагу і створює атмосферне, розсіяне світло, підкреслюючи атмосферу інтер'єру. Золота версія додає інтер'єру розкоші та блиску, тоді як доступна чорна версія пропонує...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290cm мм |
| Глибина | 18cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 70W Вт |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Rocio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 23 608 ₴






