Підвісна лампа Quintiesse Somerset QN-SOMERSET-P-C-BN

- В наявності
- Код: 140036420
24 133 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Лампа підвісна SOMERSET QN-SOMERSET-P-C-BN. Люстри - це невід'ємний елемент оформлення інтер'єру, який виконує як практичну, так і декоративну функцію. Завдяки їм ми можемо просто освітити всю кімнату, надаючи їй відповідний настрій та стиль. Серед багатьох доступних на ринку продуктів, Quintiesse Лампа підвісна SOMERSET QN-SOMERSET-P-C-BN. вирізняється елегантністю та функціональністю, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Параметри освітлення. Одним з ключових аспектів кожної люстри є її світлова ефективність. Quintiesse Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Somerset |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 133 ₴




