Підвісна лампа Zuma Line Quasar P0506-06A-F4E3 P050606Af4E3

- Немає в наявності
- Код: 91551336
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Лампа Підвісна Quasar P0506-06A-F4E3. Стельові світильники давно відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, не лише як джерело світла, але й як декоративний елемент. Одним з найкращих прикладів цього поєднання є. Zuma Line Лампа Підвісна Quasar P0506-06A-F4E3. Ця надзвичайно елегантна підвісна лампа є ідеальним вибором для людей, які цінують класичні, а водночас розкішні рішення освітлення. Параметри світла. Лампа Quasar пропонує вражаючу потужність освітлення завдяки шести джерелам світла потужністю до 40W кожне. Використання патрона E14 забезпечує, що ви маєте...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62cm мм |
| Глибина | 48cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | QUASAR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 48cm мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 9 999 ₴




