Бра Astro 1298006Y 1298006

- В наявності
- Код: 88810670
24 500 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Astro 1298006Y (1298006). Настінні світильники, такі як модель. Astro 1298006Y. , виконують важливу роль в оформленні інтер'єрів, додаючи їм характеру та унікального стилю. Правильно підібране освітлення не лише виконує практичну функцію, але й створює приємну атмосферу, що сприяє релаксації та відпочинку. Варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як. тип. ,. матеріали. ,. джерело світла. та. можливості регулювання. , щоб повністю задовольнити наші естетичні та функціональні потреби. Стиль та матеріали. Настінний світильник. Astro 1298006Y. характеризується. сучасним стилем. , який робить,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 7см мм |
- Ціна: 24 500 ₴


