Люстра Cosmolight Cape Town 12Xg9 мідь-біла

- В наявності
- Код: 92446828
22 807 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стильна підвісна лампа CAPE TOWN мідь P12049BR - Cosmo Light. Підвісна лампа CAPE TOWN мідь P12049BR - Cosmo Light - Освітлення марки світла Cosmo Light це дизайнерське унікальне оформлення світла з добрим унікальним виконанням. Пропонована модель підійде як освітлення для унікальних і стильно оформлених приміщень. Серед ламп Cosmo Light часто можна зустріти освітлення для вітальні, кухні та спальні. Лампи Cosmo Light це цікава серія ламп для стильних інтер'єрів в дизайнерському, нью-йоркському та гламурному стилях. Лампи Cosmo Light це збірка цікавих модерністських моделей...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 45cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 90 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Cape Town |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 807 ₴



