Люстра Argon 5 Pł Bolzano 2076 2076Arg

- В наявності
- Код: 78559059
31 219 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon 5 Pł Bolzano 2076 (2076Arg). Люстра. Argon 5 Pł Bolzano 2076. це відмінне поєднання. сучасного стилю. та. енергоефективності. Завдяки гармонійному поєднанню естетики з функціональністю, ця модель безумовно приверне увагу в будь-якому інтер'єрі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, лампа чудово підійде для. спальні. чи. вітальні. , додаючи елегантності та характеру. Енергоефективність і клас енергоефективності. Завдяки використанню. LED. ламп. з патроном. E27. , лампа. Argon 5 Pł Bolzano 2076. дозволяє значно зменшити споживання енергії. Клас...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 64cm мм |
| Глибина | 71cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Bolzano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 31 219 ₴

