Плафон Argon Optica 6-ріжковий 2530Arg

- В наявності
- Код: 78559104
26 351 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Plafon 6 Pł Na Okrągłej Podsufitce Optica 2530. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи рівномірне та ефективне освітлення різних приміщень. Вибір відповідної люстри впливає не лише на функціональність, а й на естетику простору. Тому варто звернути увагу на продукти такі як Argon Plafon 6 Pł Na Okrągłej Podsufitce Optica 2530, які поєднують у собі сучасний дизайн, високу якість виконання та енергоефективність. Світловіддача. Плафон Optica 2530 - це люстра, оснащена шістьма джерелами світла, що дозволяє...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Марка | Argon |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Optica |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
- Ціна: 26 351 ₴

